Wtyczka Elementor Pro - Wersja 3.19.2

19,99 

Przedmiotem oferty są same pliki na licencji GNU GPL V2/V3. Licencja nie pozwala na aktualizacje bezpośrednio od dewelopera jak i nie zawiera wsparcia technicznego.

Wersja produktu: 3.19.2
Ilość:
  • Udostępnij:
Opis

Elementor Pro to narzędzie do łatwego tworzenia stron internetowych za pomocą metody przeciągnij i upuść bez konieczności znajomości programowania. Dzięki niemu stworzysz samodzielnie nowoczesną stronę. Zastępuje on domyślny kreator WordPress do budowania stron, pozwalając tworzyć stronę na żywo bez konieczności wracania do edytora. Możliwości wtyczki nie są ograniczone do tworzenia tylko prostych szablonów i układów, można również tworzyć treści dynamiczne. Można za jego pomocą tworzyć bardzo proste jak i bardzo rozbudowane strony dlatego narzędzie to wykorzystywane jest też przez profesjonalistów. Dodatkowe funkcje Pro dają dodatkowe możliwości! Wtyczkę tą można jeszcze bardziej rozbudować za pomocą innych wtyczek znajdujących się w naszej ofercie.Co od nas otrzymasz:
Półautomatyczne aktualizacje: otrzymasz indywidualny link pod którym zawsze będzie można pobrać aktualizowane oprogramowanie. Aktualizacje są darmowe. Nowe wersje oprogramowania dostępne są zazwyczaj w ciągu kilku dni. Oferowane przez nas półautomatyczne aktualizacje poprzez link są najwygodniejszym dostępnym rozwiązaniem.
Co gwarantujemy:
Oprogramowanie wolne od wirusów: nasze pliki są skanowane każdego dnia najlepszym oprogramowaniem dla WordPress pod kątem występowania wirusów, malware, trojanów i backdorów.
Gwarancje satysfakcji: jeśli produkt jest wadliwy lub z wystąpił z nim inny problem, dołożymy wszelkich starań aby go rozwiązać.
Nieograniczone użycie: produkt zgodnie z licencją można zainstalować na nieograniczonej liczbie stron, także na stronach komercyjnych.


Przedmiotem oferty są same pliki na licencji GNU GPL V2/V3. Licencja nie pozwala na aktualizacje bezpośrednio od dewelopera jak i nie zawiera wsparcia technicznego. Z plikami nie są dostarczane klucze, loginy oraz hasła. Licencja może nie pozwalać na łączenie się z serwerem dewelopera w celu pobrania dodatkowych elementów, szablonów itp. chyba że w opisie oferty zaznaczono inaczej.

Opinie

Opinie

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.