Really Simple SSL Pro - Wersja 7.2.5

9,99 

Przedmiotem oferty są same pliki na licencji GNU GPL V2/V3. Licencja nie pozwala na aktualizacje bezpośrednio od dewelopera jak i nie zawiera wsparcia technicznego.

Wersja produktu: 7.2.5
Ilość:
  • Udostępnij:
Opis

Przedstawiamy Really Simple SSL Pro, przyjazne dla użytkownika i skuteczne rozwiązanie zapewniające bezpieczną i chronioną stronę internetową. Dzięki potężnym funkcjom i prostej konfiguracji, ta wersja premium Really Simple SSL eliminuje kłopoty związane z przenoszeniem witryny do SSL bez żadnych problemów z mieszaną zawartością.Co od nas otrzymasz:
Półautomatyczne aktualizacje: otrzymasz indywidualny link pod którym zawsze będzie można pobrać aktualizowane oprogramowanie. Aktualizacje są darmowe. Nowe wersje oprogramowania dostępne są zazwyczaj w ciągu kilku dni. Oferowane przez nas półautomatyczne aktualizacje poprzez link są najwygodniejszym dostępnym rozwiązaniem.
Co gwarantujemy:
Oprogramowanie wolne od wirusów: nasze pliki są skanowane każdego dnia najlepszym oprogramowaniem dla WordPress pod kątem występowania wirusów, malware, trojanów i backdorów.
Gwarancje satysfakcji: jeśli produkt jest wadliwy lub z wystąpił z nim inny problem, dołożymy wszelkich starań aby go rozwiązać.
Nieograniczone użycie: produkt zgodnie z licencją można zainstalować na nieograniczonej liczbie stron, także na stronach komercyjnych.


Przedmiotem oferty są same pliki na licencji GNU GPL V2/V3. Licencja nie pozwala na aktualizacje bezpośrednio od dewelopera jak i nie zawiera wsparcia technicznego. Z plikami nie są dostarczane klucze, loginy oraz hasła. Licencja może nie pozwalać na łączenie się z serwerem dewelopera w celu pobrania dodatkowych elementów, szablonów itp. chyba że w opisie oferty zaznaczono inaczej.

Opinie

Opinie

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.